Soru Sormak İster Misin?

Vodafone'da E-fatura Medline Kampanyası

GosTiK

Webilgi.com Üye
Mesajlar
350
Beğeniler
0
Puanları
0
Konbuyu başlatan #1
[IMG]http://www.barsivi.com/wp-content/uploads/2011/06/Vodafone2.jpg[/IMG]

[h=3]Hemen siz de e-faturaya geçin, ücretsiz Medline Telefonla Tıbbi Danışmanlık aboneliği kazanın![/h]Hem doğayı hem de sağlığını düşünenlere Vodafone'dan E-fatura Medline Kampanyası! 4 Ağustos-30 Kasım 2011 tarihleri arasında e-faturaya geçenlere Medline'dan 1 yıllık Telefonla Tıbbi Danışmanlık Aboneliği hediye! Hediye aboneliğinizin başlaması için tek yapmanız gereken e-fatura başvurusunda bulunduktan sonra MED yazıp 6545'e ücretsiz sms göndermek.

15.000 kişi için geçerli olacak bu kampanyadan yararlanmak için hemen siz de e-faturalı olun, sağlığınızla ilgili sorularınızın cevabı yalnızca bir telefon mesafesinde olsun!

E-fatura aboneliğinizi başlatmak için; efatura yazip bosluk bırakarak eposta adresinizi 7048'e kısa mesaj gönderebilir, Online Self Servis'ten "Fatura İşlemleri" adımından değişiklik yapabilir, Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayabilir veya size en yakın Vodafone Cep Merkezi'ne uğrayabilirsiniz.

E-fatura abonesi olduğunuzda kağıt israfını engelleyerek, çevrenin korunmasına katkıda bulunurken, faturalarınızın postada gecikmesinden ve kaybolmasından etkilenmez, geçmişe dönük fatura kontrolü ile faturalarınızı arşivleyebilirsiniz. Üstelik detaylı kullanım bilgisine de ücretsiz olarak sahip olursunuz

Telefon ile Tıbbi Danışmanlık hizmeti ile ilgili:
Hangi saatte olursa olsun 444 12 12 nolu telefondan kesintisiz tıbbi danışmanlık hizmeti, Medline Alarm Merkezi'ndeki görevli doktorlar tarafından verilir. Sağlığınızla ile ilgili konularda yine Alarm Merkezi'ndeki doktorlar tarafından, Medline Üyesine mevcut sağlık problemi konusunda aydınlatıcı bilgi verilir ve yapılması gerekenler konusunda yönlendirilir. Bu hizmette, ilaç tavsiye edilmez ve reçete düzenlenmez. Detaylı bilgi için tıklayın.
 
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsor Bağlantılar