Soru Sormak İster Misin?

Şia ve Sunni Savaşının altında ki rant

Ahmet Turan

Administrator
Yönetici
Administrator
Mesajlar
16,227
Beğeniler
7
Puanları
38
Konbuyu başlatan #1
Merhaba değerli takipçilerimiz;

Son günlerde sıklıkla medya aracılığı ile sosyal paylaşımlar aracılığı ile duyduğumuz ve gördüklerimiz karşısında ağzı açık kalmış bir şekilde izliyoruz.

Bütün dünya da var olan gayri Müslümanları bıraktık bir tarafa birbirimize düştük. Bütün dünyanın tek bir gerçeği varken. Müslümanlar ve Müslüman olmayanlar diye ama bizler herhalde bunu yanlış anlamışız. Önce kendimiz de başlamışız.

Bütün Müslümanların hedefleri saptırılarak gerçekten dönen oyunların görülmemesi ile oynana bu oyunda ki kirli ellere hizmet edenler yine maalesef ki biz Müslümanlarız. Peki bu çatışmada amaç ne?

Amacın savaş ortamı çıkartılarak bir kaç sınırı belirlenmiş ülkenin rahatlığı ve yeniden sınırları belirlemektir. Müslümanların Allah'ın kitabına bağlılığı durumun da hesap soracaklarını bildiklerinden dolayı bu oyun tertiplenmiş olup bizlere sunulmuştur. Medyanın özellikle sosyal paylaşım ortamları aracılığı ile yapmış olduğu yanlış ve yalan haberlerden dolayı insanlarımız bu paylaşımları dikkate alarak bilgilenmektedir.

Neden savaş sadece Müslümanların etrafında genişlemektedir. Önce bir çok düşmanımız vardı, ne oldu da bu düşman bir anda geldi İRAN oluverdi. Genel mantık ise İranın yani şiilerin şuana kadar Müslümanlardan başka hiç kimse ile savaşmadıkları olmuş.

Bence olayda var olan senaryo Müslümanları yok ediyor birbirine düşürüyor ve asıl dikkat edilmesi gereken noktalar ise istedikleri at koşturuyorlar. Bunu da bizleri oynatarak yapıyorlar.

Bizler de akıllı olduğumuzu düşünüyoruz.
 
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsor Bağlantılar

Benzer konular