Soru Sormak İster Misin?

Sevgililer günü mesajları 2019

Bülent Kutlu

Webilgi.com Üye
Konbuyu başlatan #1
14 şubat 2019 sevgililer gününe sayılı günler kaldı. Sevdiğiniz kıza veya eşinize çok özel mesaj göndermek istiyorsanız mutlaka bu özel ve aşk kokan mesajlara bakın.
İşte 14 Şubat sevgililer günü için hazırlanmış çok özel ve anlamlı sevgi ve aşk mesajları
2019 sevgililer günü resimli mesajlar, kısa mesajlar ve en güzel sevgililer günü mesajları

2019 sevgililer günü için sevdiğinize yollayacağınız çok güzel ve muhteşem aşk mesajları
2019 sevgililer günü resimli mesajlar 01.jpg
*Sevginin olduğu yerde güneş batmazmış. Güneşimiz hiç batmasın. Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Daha nice sevgililer gününü beraber geçirmek dileğiyle.

*En imkansız hayalimdi, sabah seninle uyanmak. Ömrümün sonuna kadar seninle yaşamak. Sevgililer günümüz kutlu olsun.
2019 sevgililer günü resimli mesajlar 02.jpg
Bu sevgililer gününde beyaz bir güvercin yolluyorum sana kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat.

*Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatır bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler. Yani hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun!
2019 sevgililer günü resimli mesajlar 03.jpg
Aşk: Nereden eseceği belli olmayan bir fırtına gibidir. Sen de benim en büyük fırtınamsın. Sevgililer Günün kutlu olsun.

*Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığım sana!.. Sevgililer Günü kutlu olsun bir tanem, seni çok seviyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsor Bağlantılar