Soru Sormak İster Misin?

Sessiz kalan Müslüman'ın sesini hiç duydun mu?

Ahmet Turan

Administrator
Yönetici
Administrator
Mesajlar
16,149
Beğeniler
1
Puanları
38
Konbuyu başlatan #1
Dünya genelinde Müslümanlara yönelik bir çok nokta da saldırılar gerçekleşmektedir. Eskiden lanetler okur, bütün dünyada Müslüman olmayanları suçlar dururduk, Şimdi ise durum çok değişmiş Müslüman da Müslümanı katlediyor.

Ölüm kolay bir şey değildir. Ölmesini isteyeceğiniz birinin sizden birini öldürmüş olması dışında neden birinin ölmesini isteyebilir ki insan!

Gayri Müslüman olanların rahat ve huzurlu bir şekilde yaşayabilmeleri için bütün Müslüman alemine yine Müslümanlar tarafından seçilmiş bir kaç taşeronla birlikte yapılan zulüm, sömürü, katliam devam etmektedir. Televizyonlar insanlık dersi veriyor ama bu ders ta ki birilerinin rahatını bozmasın.

Şimdi Ülkemiz de son günlerde yaşamış bulunduğumuz bombalı saldırılar sonrasında ölen bir çok insan oldu, bunların hesabını kim verecek!!

Bu ölen kardeşlerimiz için Allah'ın huzuruna çıktığımız da ne diyeceğiz!!

Ölen Diğer Müslümanlar için ne diyeceğiz!!

Gerçekten bu soruları düşündüğüm de verecek hiç bir cevabım yok. Kardeş olmanın neresi bu kadar zor anlamıyorum. Eğer vatandaşlar arasında bir sıkıntı yoksa sistemler arasında bir sıkıntı var ise bunun da hesabının sorulması gerekmiyor mu?

Yeter artık diyorum ölen insanlarımızın haberini almaktan uyuyamaz oluyorum. Lütfen
 
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsor Bağlantılar

Benzer konular