Soru Sormak İster Misin?

Boğa burcu 2019 - Günlük, haftalık ve aylık Boğa yorumu

Bülent Kutlu

Webilgi.com Üye
Mesajlar
1,115
Beğeniler
6
Puanları
38
Konbuyu başlatan #1
Boğa burcu erkek ve kadını için 2019 yılı nasıl geçecek merak edenler için güzel bir araştırma yaptık ve bakın 2019 yılında boğa burcu nelerle karşılaşıyor. Boğa kadını 2019 yılı ve boğa erkeği için 2019 burç yorumları tek bir linkte olacak.

Boğa burcu ile ilgili aramalar ve başlıklar:
Boğa burcu 2019 yorumu
Boğa erkeği 2019 yorumu
Boğa burcu kadını 2019
Boğa burcu günlük burç yorumu
Boğa burcu haftalık yorumu
Boğa burcu aylık yorumu

Boğa burcu 2019 günlük burç yorumu

Güne başladığınızda Ay Akrep burcunda hareketine devam ediyor. İlişkinize ve evliliğinize vakit ayıracağınız bir gündesiniz. Baş başa kalmak için bugün partnerinizle plan yapabilirsiniz. Sabahın erken saatlerinde aktif olan Ay ve Mars arasındaki karşıtlık bazen tepkilerinizde sert olabileceğinizi gösteriyor.

Akşama gelirken ise daha yumuşak bir enerji hakim olacak. Ay-Neptün arasındaki olumlu görünüm sayesinde eşinizle, sevgilinizle duygusal zamanlar geçirebilirsiniz.

2019 boğa burcu haftalık yorumu:
18-24 Şubat haftasına ailenize ve evinize düşkün olacağınız bir başlangıç yapıyorsunuz. Uzun zamandır görmediğiniz aile bireylerini ziyaret edebilirsiniz. Onların sağlığıyla ilgili destek olabilirsiniz. Evinizde değişiklikler yapmayı düşünebilirsiniz. Pazartesi Venüs-Satürn kavuşuyor. Akademik hayatınızda, yurt dışı bağlantılı işlerinizde sizi bir adım öne çıkartacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni eğitimlere başlamayı düşünebilirsiniz. 19 Şubat Salı günü 02:03’te Güneş Balık burcuna geçiş yapıyor olacak. 21 Mart’a kadar bulunduğunuz ortamda güçleneceksiniz. Belki kariyer başarınız belki eğitim başarınız hiç fark etmez zirvede olacaksınız. Şansa ihtiyacım var diyorsanız 21 Mart’a kadar bu durumu iyi değerlendirin. Dostluk bağlarınızın güçleneceği bir dönemde olacaksınız. 19 Şubat’ta Başak burcunda 18:53’te 0 derecede dolunay oluşacak. Aşk hayatınıza ve çocuğunuza etki edecek bu dolunayda gerginlikler yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle aranızda çözemediğiniz sorunlar oluşabilir. Ani tepki vermemeye dikkat edin. Fazla detaylara takılmanız sorunu büyütebilir. Çocuğunuzla da sorunlar yaşayabilirsiniz. Çarşamba ve Perşembe ikili ilişkinizde yeni bir sayfa açmak pek iyi olmayabilir. Perşembe akşamıyla beraber gerginlikler bitse de sizler için enerjinizin düşük olacağı birkaç gün içerisinde olacaksınız. Cumartesi akşamına kadar sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Çalıştığınız ortamda sizin altınızda çalışan ekiple anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Sorumluğu sizin almanız gereken durumlar olabilir. Evcil hayvanınız varsa ona da dikkat etmelisiniz. Cumartesi akşamından itibaren enerjiniz yükseliyor. Eşiniz veya sevgilinize vakit ayıracağınız bir dönemde olacaksınız. Pazar günü de sevdiğinizle beraber geçirmek için planlar yapabilirsiniz. Romantik anlar yaşayabilirsiniz.

Boğa burcu 2019 aylık yorumu:
Şubat ayına başladığınızda gelir ve giderlerinize odaklanabilirsiniz. Tam ihtiyacınız olduğu anda elinize para geçebilir. Eşinizden veya yakınlarınızdan destek görebilirsiniz. 4 Şubat günü Venüs Oğlak burcuna geçiyor. 1 Mart’a kadar sürecek bu etki, akademik kariyerinizde başarılı bir dönemde olabileceğinizi gösteriyor. Yurt dışı bağlantılı işleriniz varsa güzel gelirler elde edebilirsiniz. Seyahatleriniz gündemde olabilir. 5 Şubat tarihinde Kova burcunda 15 derecede bir yeniay oluşuyor. Kariyer hayatınızda yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Yeni bir iş teklifi de kapınızı çalabilir. 10 Şubat’ta Merkür Balık burcuna geçiyor. 17 Nisan’a kadar sürecek bu etki, sosyal ortamlarda insanlar fikirlerinize önem verebilir. Bir arkadaşınızın vasıtasıyla beklediğiniz haberi alabilirsiniz. 14 Şubat günü Mars Boğa burcuna geçiyor. 31 Mart’a kadar kendiniz için harekete geçiyorsunuz. Güzelliğinize önem verebilirsiniz. Önce ben diyeceğiniz bir dönem olacak. Uzun zamandır ertelediğiniz şeyleri yapmak için harekete geçebilirsiniz. 19 Şubat tarihinde ise Güneş Balık burcuna geçiyor. 21 Mart’a kadar bulunduğunuz ortamda güçleneceksiniz. Belki kariyer başarınız belki eğitim başarınız hiç fark etmez zirvede olacaksınız. Şansa ihtiyacım var diyorsanız 21 Mart’a kadar bu durumu iyi değerlendirin. 19 Şubat’ta ayrıca Başak burcunda 0 derecede dolunay oluşacak. Aşk hayatınıza ve çocuğunuza etki edecek bu dolunayda gerginlikler yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle aranızda çözemediğiniz sorunlar oluşabilir. Ani tepki vermemeye dikkat edin. Fazla detaylara takılmanız sorunu büyütebilir. Çocuğunuzla da sorunlar yaşayabilirsiniz
 
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsor Bağlantılar

Benzer konular