Soru Sormak İster Misin?

Genel Spor Antrenör olma becerisi olmayan birinin tazminat ve işsizlik maaşı alması

Ahmet Turan

Administrator
Yönetici
Administrator
Mesajlar
16,149
Beğeniler
1
Puanları
38
Konbuyu başlatan #1
Türkiye hırsızlıkların, haksız kazançların ülkesi olmaya devam ediyor. Örnek olarak günlerdir gündemde sıcaklığını koruyan ve bütün olumsuzluklara rağmen pişkin pişkin alacağı ücretle ilgili açıklamaları yapan Fatih Terim için yazdıklarımızı vatandaş olarak üzerimize düşen sorumluluk gereği yapmaktayız.

Bir ülkenin sırtından milyonlarca para kazanacaksın, Sonra bu ülke vatandaşına dayılık yapacaksın, Sonra kendini karakterin gereği hiç bir zaman gelmeyeceği bu noktaya taşıyanlara karşı yanlışlıklar yapacaksın utanmadan çıkıp medya aracılığıyla sözde olayı açıklamak adına yapacağın konuşma bile senin ne kadar suçlu ve değersiz bir insan olduğunu gösterecek olmasına rağmen söz konusu para olunca gerçek karakterini gösterecek olan sen değil misin?
fatih-terim-issizlik-maasi.jpg
Şimdi sen bu ülke futbolu adına ne yaptın da bu kadar parayı almaya hak kazandın. Türkiye de futbol neden tekelin elinde Milli takım oyuncu ve teknik adamları için ödenen ücret neden tekelleştirilmiş bir kişi tarafından belirleniyor, bu parayı hepimiz ödüyorsak bizim paralarımız neden hesabı yapılmayan bir şekilde peşkeş çekiliyor.

Fatih Terim hayatı boyu çalışsa sadece aldığı bir aylık maaşı bile hak edemeyen biridir. Nasıl oluyor da biz ona her ay bir ülkede asgari ücretle yaşayan neredeyse 1000 ailenin aylık gelirini tek bir seferde verebiliyoruz. Ha fatih Terim ha bir çoban ne farkı var.

Utanmaz adam şimdi de ben kovuldum diyor; bunca gün zaten sömürdün sende az biraz kişilik olsa o kadar tepkiye baktığında utanmış olman gerekirdi. Tabi sen zaten hakkın olmayan bu parayı her ay almaya alıştın senin işin bu değil mi?

Türkiye'de futbol gerçeği:

Türkiye'de futbolun geldiği noktada futbolculara ve teknik adamlara ödenen uçuk kaçık ücretlerin ülkede yetiştirmek istediğiniz çocuklar ve yeni nesiller için nasıl kötü bir örnek olduğunu ne zaman göreceksiniz?

Futbol adı altında oluşturulan kapitalist düzen de kazanan hiç bir zaman biz olmuyoruz, çünkü kurucuların kazançları her zaman hem para olmuştur hemde gelişmeye yüz tutmuş ülkelerin gelişmemesi için istediği gibi oyun oynamaktadır.
 
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsor Bağlantılar

Benzer konular