Soru Sormak İster Misin?

2019 koç burcu günlük, haftalık ve aylık yorumu

Bülent Kutlu

Webilgi.com Üye
Mesajlar
1,115
Beğeniler
6
Puanları
38
Konbuyu başlatan #1
Koç burcu 2019 yılı yorumları:

Koç burcu günlük burç yorumu 2019
2019 koç burcu haftalık yorumu
Koç burcu 2019 aylık yorumu
2019 koç burcu yorumu

İşte bütün bunların hepsini bir arada sizler için hazırladık. Bir yıl boyunca Koç burcu neler yaşayacak, neler kazanacak ve neler kaybedecek işte bunların hepsi tek bir konu da.

Şubat ayında seyahatleriniz gündemde olabilir. Pozitif bir başlangıç yapıyorsunuz. Beklediğiniz haberleri alabilirsiniz. Akademik hayatına devam edenler için güzel gelişmeler yaşanabilir. 4 Şubat günü Venüs Oğlak burcuna geçiyor. 1 Mart’a kadar sürecek bu etki, kariyerinizde şanslı bir döneme girdiğinizi gösteriyor. Yeni iş teklifleri gelebilir. Maaşınızda artış olabilir. 5 Şubat tarihinde Kova burcunda 15 derecede bir yeniay oluşuyor. Hayatınızda yeni başlangıçlar için artık harekete geçiyorsunuz. Size şans getirecek bir yeniay olacak. Bulunduğunuz çevrede yaptıklarınızla ün bile kazanabilirsiniz. Sosyal yardım kuruluşları veya vakıflarda aktif rol alabilirsiniz. 10 Şubat’ta Merkür Balık burcuna geçiyor. 17 Nisan’a kadar sürecek bu etki, geçmişteki birinden tekrardan haber gelebileceğini gösteriyor. Yeni bir teşhis alabilirsiniz. Yoga, meditasyon gibi eğitimlere başlayabilirsiniz.14 Şubat günü Mars Boğa burcuna geçiyor. 31 Mart’a kadar maddi konularınız için enerjinizi harcayacaksınız. Bu dönemde yeni yatırımlar yapmayı düşünebilirsiniz.19 Şubat tarihinde ise Güneş Balık burcuna geçiyor. Sağlığınızın gündemde olacağı bir döneme giriyorsunuz. 21 Mart’a kadar duygusal olarak başa çıkamadığınız konuları artık kafanızda netleştiriyorsunuz. 19 Şubat’ta ayrıca Başak burcunda 0 derecede dolunay oluşacak. Bu tarihin yakınlarında sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz. Ofis ortamında sinirleriniz gergin olabilir. Öfkenizi kontrol etmelisiniz. Daha sonra bu durum başınızı ağrıtabilir. Evcil hayvanınıza da dikkat etmelisiniz. Ayrıca bu dolunay psikolojik olarak da sizi negatif etkileyebilir. Bu dolunay ile kişisel gelişim çalışmalarına başlamanız size iyi gelebilir.

Günlük olarak:
Günün tamamında Ay Akrep burcunda ilerliyor olacak. Finansal konularınıza vakit ayırabilirsiniz. Erken saatlerde aktif olan Ay-Mars karşıtlığı sebebiyle bugün riskli işlerden uzak durmanız sizin için iyi olur. Agresif olabileceğiniz bir zaman dilimi olabilir. Geçici bir etkiyle kendinizi germeye hiç gerek yok.

Akşam saatlerinde kesinleşen Ay ve Neptün arasındaki uyumlu açı duygusal yönünüzün ağır bastığı bir akşam geçirmenizi sağlayabilir. Partnerinizden romantik davranışlar görebilirsiniz.

Hatfalık olarak:
18-24 Şubat haftasına şanslı bir başlangıç yapıyorsunuz. Enerjiniz yüksek, beklediğiniz gelişmeler tahmininizden daha güzel olabilir. Aşk hayatınızda da şansınız açık olacak. Salı akşamına kadar bu şansınız devam ediyor. Çocuğuyla ilgili beklentisi olanlar varsa hayırlı gelişmeleri yaşayabilirler. Pazartesi günü Venüs-Satürn kavuşumu gerçekleşiyor. Kariyer hayatınızda sizi zirveye taşıyacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Disiplinli çalışmanızın mükafatını alacağınız bir gün olabilir. Başvurduğunuz işten de haber gelebilir. 19 Şubat Salı günü 02:03’te Güneş Balık burcuna geçiş yapıyor. 21 Mart’a kadar duygusal olarak başa çıkamadığınız konuları artık kafanızda netleştiriyorsunuz. Sağlığınızla ilgili daha iyi hissedeceğiniz bir dönemde olacaksınız. Yeni ilaçlarla eski gücünüze kavuşabilirsiniz. Hayattaki korkularınızın üstüne gitme vakti, unutmayın siz cesaretinizle öne çıkan bir burçsunuz. 19 Şubat’ta ayrıca Başak burcunda 18:53’te 0 derecede dolunay oluşacak. Bu tarihin yakınlarında sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz. Ofis ortamında sinirleriniz gergin olabilir. Öfkenizi kontrol etmelisiniz. Evcil hayvanınıza da dikkat etmelisiniz. Ayrıca bu dolunay psikolojik olarak da sizi negatif etkileyebilir. Bu dolunay ile kişisel gelişim çalışmalarına başlamanız size iyi gelebilir. Çarşamba ve Perşembe gerginlikler devam edebilir. Enerjiniz düşük, kendinizi depresif hissedebilirsiniz. Perşembe akşamıyla beraber bu enerji yok oluyor. Sizlerin ilişki ve evlilik hayatına odaklandığı bir süreç başlıyor. Cumartesi akşamına kadar partnerinizle var olan sorunlarınızı çözmek isteyebilirsiniz. Gerçekleri dile getirirken karşınızdakini kırmamaya özen gösterin. İlişkisi olanlar bu bağı ciddiyete taşımak için harekete geçebilir. İşinizi ortaklıkla yürütüyorsanız aynı fikir üzerinde anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Cumartesi akşamından sonra maddi konularınıza odaklanabilirsiniz. Hafta sonu özellikle Pazar günü harcamalarınızı kısmak iyi bir fikir olabilir.
 
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsor Bağlantılar