Soru Sormak İster Misin?

2019 ikizler burcu yorumu - Günlük, haftalık ve aylık ikizler yorumu

Bülent Kutlu

Webilgi.com Üye
Mesajlar
1,115
Beğeniler
6
Puanları
38
Konbuyu başlatan #1
2019 yılında ikizler burcunu bekleyen sürprizler ve gelişmeler nasıl olacak merak edenler için güzel bir konu hazırladık. ikizler burcu için yeni yıl neler getirecek ve neler götürecek. İşte 2019 yılında ikizler burcunu bekleyenler.

İkizler burcu 2019 yorumu
2019 ikizler burcu günlük yorumu
İkizler burcu haftalık yorumu 2019
İkizler burcu 2019 aylık yorumu

[SIZE=5]İkizler burcu günlük yorumu:[/SIZE]
Günün tamamında Ay Akrep burcunda hareket ediyor. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Erken saatlerde aktif olan Ay’ın Mars ile karşıtlığı mevcut rahatsızlığınız varsa şiddetlenmesine neden olabilir. Bazılarınız da eve iş getirmiş olabilir.

Akşam bu sert etkiler yerini Ay’ın Neptün ile kurduğu kontakla olumlu gelişmelere bırakıyor. Psikolojik olarak içinizden çıkamadığınız konular ister istemez enerjinizi düşürüyordu. Bu akşam ise artık mutlu edecek gelişmeler yaşayabilirsiniz.

[SIZE=5]İkizler haftalık burç yorumu:[/SIZE]
18-24 Şubat haftasına yoğun bir başlangıç yapabilirsiniz. İletişim trafiğinizin arttığı, yeni kontaklar kurabileceğiniz bir haftadasınız. İnsan iletişiminin etkin olduğu mesleklerde çalışıyorsanız güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eğitim hayatınızda da başarınızın arttığı bir hafta başlangıcı olabilir. Kardeşinizle, akrabalarınızla ilgili de gelişmeler yaşayabilirsiniz. Pazartesi günü Venüs-Satürn kavuşumu gerçekleşiyor. Maddi anlamda sizi güçlü kılacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Borçlarınızı kapatacağınız paralar elinize geçebilir. Miras konunuz varsa sizin lehinize gelişme yaşayabilirsiniz. 19 Şubat Salı günü 02:03’te Güneş Balık burcuna giriş yapıyor. 21 Mart’a kadar kariyer hayatınızda güçlendiğiniz, başarılarınıza başarı katacağınız bir dönem sizi bekliyor. İş değiştirmek istiyorsanız yeni işlere başvurmak için güzel bir dönemde olacaksınız. 19 Şubat’ta Başak burcunda 0 derecede 18:53’te dolunay meydana gelecek. Ailenizin içinde gerginlikler yaşayabilirsiniz. İletişim kurarken dikkatli olmalısınız. Aile bireylerinden birinin sağlık problemiyle ilgili destek olmanız gerekebilir. Çarşamba ve Perşembe evinizin içinde riskli işlerden uzak durmalısınız. Evden çıkarken her şeyi kapattığınızdan emin olun. Perşembe akşamından itibaren şansızın açılıyor. Yapmak istedikleriniz varsa bu akşamdan itibaren harekete geçebilirsiniz. Aşk hayatınızda da hareketlenmeler olabilir. Sevdiğiniz kişiyle iletişiminiz artabilir. Çocuğunuza odaklanacağınız, daha fazla zaman geçireceğiniz günler yaşayabilirsiniz. Partnerinizle zaman zaman aynı fikirde uzlaşmakta zorlansanız da alttan aldığınız sürece sorun olmayacaktır. Cumartesi akşamından sonra enerjiniz biraz azalıyor. Sağlığınız ön planda olacak. Siz kendinizi ihmal ettiyseniz Pazar günü kendinizi daha da halsiz hissedebilirsiniz. Bazılarınız eve iş getirmiş olabilir. Unutmayın zihninizi boşaltmadıkça hem fiziksel hem ruhsal kendinizi yorgun hissedeceksinizdir.

[SIZE=5]2019 ikizler burcu aylık yorumu:[/SIZE]
Şubat ayına başladığınızda ilişki ve evlilik hayatınıza odaklanacaksınız. Güzel gelişmelere hazırlıklı olun. Uzun süren ilişkiniz varsa bir anda evlilik teklifiyle karşılaşabilirsiniz. Evliliğinizde sorunlar varsa düzeltmek için birbirinize son bir şans daha verebilirsiniz. 4 Şubat günü Venüs Oğlak burcuna geçiyor. 1 Mart’a kadar maddi anlamda güzel gelişmeler sizi bekliyor. Borçlarınızla alakalı endişeleriniz son bulabilir. Beklediğiniz paraların elinize ulaşmasıyla rahat bir nefes alabilirsiniz. Miras beklentiniz varsa lehinize sonuçlanabilir. 5 Şubat tarihinde Kova burcunda 15 derecede bir yeniay oluşuyor. Bu yeniayda dilek tutmayı unutmayın. O kadar iyi bir enerji alacaksınız ki ne umut ediyorsanız gerçek olabilir. Tek bir şartla kötüyü düşünmeyeceksiniz. Eğitimle alakalı yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Astroloji gibi konulara ilginiz artabilir. 10 Şubat’ta Merkür Balık burcuna geçiyor. 17 Nisan’a kadar yeni bir iş teklifi alabilirsiniz. Yöneticinizle konuşma yapmak istiyorsanız Mart ayının başına kadar yapmalısınız. Sonrasında retro sürecine gireceksiniz. 14 Şubat günü Mars Boğa burcuna geçiyor. 31 Mart’a kadar enerjiniz biraz düşük olabilir. Sağlığınıza vaktinizi harcayabilirsiniz. Doktor veya hastanelerde zamanınız geçebilir. Duygusal olarak da geçmişteki yaptıklarınız veya yapamadıklarınız için kendinizi suçlayabilirsiniz. 19 Şubat tarihinde ise Güneş Balık burcuna geçiyor. 21 Mart’a kadar kariyer hayatınızda güçlendiğiniz, başarılarınıza başarı katacağınız bir dönem sizi bekliyor. 19 Şubat’ta Başak burcunda 0 derecede dolunay meydana gelecek. Ailenizin içinde gerginlikler yaşayabilirsiniz. İletişim kurarken dikkatli olmalısınız. Aile bireylerinden birinin sağlık problemiyle ilgili destek olmanız gerekebilir.
 
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsor Bağlantılar