+ Cevap Yaz + Yeni Konu aç
12 SonuncuSonuncu
 1. Sevgiliye Veda Mektubu Örnekleri ( Veda Mektubu Örnekleri )

  Sevgiliye Son Mektup Karanlığım(ız)


  Ne denir ki bu saatten sonra?

  Sözlerin bir anlamı kaldı mı artık bizim için? Evet, işte sonunda ben de pes ettim; vazgeçtim artık sana yazmaktan.. Vazgeçtim artık seni, beni ve aslında hiçbir zaman olmamış olan `bizi` yazmaktan.. Artık okumayacağını, okusan da umursamayacağını bildiğim satırları yazmaktan vazgeçtim..

  Son mektup bu.. Bu `sevgili`ye son sesleniş; ama bu kez `sevgilim` diye hitap etmeden.. Eğer olur da okursan, benden sana bir veda olarak kabul et bu satırları.. Okumazsan, benim kendi yüreğimdeki sessiz ve dilsiz `elveda`m olarak kalsınlar bu sevdaya ve sana..

  Her zaman tek bir şey istedim Tanrı`dan; o da senin öyle ya da böyle, her koşulda mutlu olman.. Beni bir gün bile anlamamış, dinlememiş, söylediklerime aldırış etmemiş de olsan kızgın değilim sana.. Evet, kırgınlıklarım var; hayat boyu geçmesi mümkün olmayan, ve yaralarım var senden yana; hiç kabuk bağlamayan..

  Ama bu gün bu satırları yazarken, bu gün sana son defa sesimi duyurmaya çalışırken; bir kenara bırakıyorum bütün kırgınlıklarımı ve yaralanmışlıklarımı.. Artık asla telafisi mümkün olmayan şeyleri dile getirmenin hiçbir anlamı yok.. Belki bir gün sen de bütün kızgınlıkların geçtikten sonra anlayabileceksin beni.. Ama dedim ya bu saatten sonra birbirimizi anlasak ya da anlamasak, bağışlasak ya da bağışlamasak hiçbir şey farketmez..

  Benimkisi zaten en başından beri imkansızdı, bile bile `lades` demek, anlamsız bir ümidin peşinde sürüklenmekti.. Anlıyorum şimdi; bütün o aşk, sevgi, güzel günlerin yaşanacağı ümidi.. Hepsi ama hepsi sadece boş bir hayalden ibaretti.. Oysa ben büyüdüm artık, boş hayallere, hiçbir zaman gerçek olmayacak masallara inanacak yaşı çoktan geçtim.. Ama yine de bu sevda benim çocukluğuma dair tek gerçeğimdi, hayatın kirlenmişliğine inat masum ve temiz kalan tek yanımdı.. Bütün yalanalra ve oyunlara inat, bu sevdanın saflığı yıllarca tutunduğum tek dalımdı..

  Ama bir gün geliyor, insan çocukluğundan ve çocukluğunun hatıralarından kopmak zorunda kalıyormuş.. İşte bu gün o gün.. Bu gün bütün çocukluğumu, aşkımı, anılarımı, o saf ve temiz duygularımı, o hiç varolmamış `biz`e dair her şeyi arkamda bırakıyorum.. Anlamsız bir hayat var önümde; çocukluğumun toz pembe bulutlarından uzak.. Önümü göremediğim karanlık ve sisli bir yolda yürüyorum, ve sonumun nereye varacağını hiç bilmiyorum..

  İsterdim ki sen de sevebilseydin beni.. Benim seni sevdiğim kadar olmasa da, hiç değilse içimi ısıtacak, yaralarımı saracak kadar sevseydin; inan yeterdi.. Ama dedim ya; geri dönüşü olmayan şeylere hayıflanmak için artık çok geç.. İkimizin de bambaşka hayatları var artık, ya da en azından olmalı.. Yüreğimin bir yarısını ölünceye dek sende bırakmış olsam da, bana kalan yarısıyla yaşayabilmeyi ve zor da olsa tek kanatla da uçabilmeyi öğrenmeliyim artık..

  Sana yazdığım bu son mektubu anlamsız `keşke`lerle süslemeyeceğim, çünkü keşkelerin kimseye bir yararı olmadığını artık öğrendim.. Sana daha fazla `ben`i de anlatmaya çalışmayacağım, çünkü artık ne benim, ne bu sevdanın, ne de beni anlayabilmenin hiçbir anlamı kalmadı..

  Bundan sonrası için kendi adıma Tanrı`dan tek dileğim; bir gün senin gibi güçlü olabilmeyi, hayata karşı senin gibi her koşulda dimdik ve soğuk kanlı durabilmeyi öğrenmek.. Bir gün senin gibi bir insan olabilmek.. Her zaman hayranlık duydum sana; duruşuna, bakışına, konuşmana, gülmene, kızmana, her şeyine.. Ve artık hayattan tek istediğim senin gibi bir insana sahip olamadığıma göre, senin gibi olabilmek..

  Yaşadıklarımdan sonra bu sevdadan başka hiçbir şeyin artık beni yıkıp yaralayamayacağını biliyorum, ve en azından bundan güç alıyorum.. Bundan sonraki hayatımsa varolan yaralarımı sarmaya ve geçmişi tamamen unutmaya çalışmakla geçecek.. Mümkün olduğunca sormamaya çalışacağım seni.. Duymamaya, görmemeye, bilmemeye çalışacağım sana da ir hiçbir şeyi..

  Aldırmayacağım dersem yalan olur, işte bu yüzden elimden geldiğince kapatacağım gözlerimi ve kulaklarımı sana dair her şeye.. Hayat bu, gün gelip alışıyor ya insan en zor şeylere bile; buna da alışacağım elbet.. Kim bilir, belki alışmayı öğreten zaman gün gelir unutmayı da öğretir bana.. Ben o günü sabırla bekleyeceğim..

  Sana gelince, masal bitti, ben gerçek dünyaya geri döndüm ve vazgeçtim çocukluk masallarına inanmaktan.. Ama sen bana inat hep masallarda kal olur mu? Sen hep en güzel masalların en güzel kahramanı olarak kal.. Yıllar yılı hiç bitme, dolaş dillerden dillere.. Kim bilir belki bir gün gelir bir yerde, bir kalemden kendi masalını okur, ya da bir dilden senin masalının anlatıldığını duyar, gülümsersin sessizce..

  Ve son bir söz; eğer gittiğin yerlerin karanlığına aldanıp ta benden başkasına sarılırsan `aydınlığım` diye; hiç ama hiç mutlu olama..

  İlginizi Çekebilecek Diğer Veda mektubu Örnekleri için Aşağıya bakın
  Sevgiliye Veda Mektubumdur ( en acı veda mektubu sevgiliye )

  Veda Mektubudur Sevgiliye ( En guzel Veda Mektubu )  Konuyla alakalı paylaşımlar
  Sevgiliye Veda Mektubumdur ( en acı veda mektubu s
  Sevgiliye Veda Mektubumdur ( en acı veda mektubu s Ağlamak ve gülmek ( sevgiliye ) geçirel zaman şahit değilmiydi ikimizin aşkına . şimdi şahitlik eden zaman bile yanlızlığa iti verdi bu iki canı....
  Sevgiliye Vedadı ( Veda Mektubu )
  Sevgiliye Vedadı ( Veda Mektubu ) Sabah uyandiginda midesinde bir yanma hissetti yanmanin nedeni aksam yedikleri degil uyanir uyanmaz bugün yapacaklarinin aklina gelmesiydi. Bugün 2...
  Veda Mektubudur Sevgiliye ( En guzel Veda Mektubu
  Veda Mektubudur Sevgiliye ( En guzel Veda Mektubu Sevgili uğrana değilmidir dağları delmek uğruna değilmidir acılara katlanmak susuz çöllerde dolaşmak değilmidir? Yanık sevdaların kadınıyım ben?...
  Ayrılık üzerine aşk mektubu - Aşk Mektubu Örneği
  Ayrılık üzerine aşk mektubu - Aşk Mektubu Örneği Ayrılık üzerine aşk mektubu - Aşk Mektubu Örneği Sen gittin.. Bir zifiri karanlık, bir zından yalnızlığı, ağır bir boşluk bıraktın geride. Gittin...
  İş Mektubu Örneği - İş mektubu nasıl ve kime yazıl
  İş Mektubu Örneği - İş mektubu nasıl ve kime yazıl İş Mektubu Örneği - İş mektubu nasıl ve kime yazılır - İş Mektubu Nedir. ...

 2. Son Videolar

 3. Ve son bir söz; eğer gittiğin yerlerin karanlığına aldanıp ta benden başkasına sarılırsan `aydınlığım` diye; hiç ama hiç mutlu olama..
  sonu böyle bitmseydi dahaa iyiydi sanki:S


 4. bizim forumlarımızdada güzel şairler varmış hepinizin elinize saglık güzel şiirler yazıyosunuz tşkkr


 5. Merhaba Sayfayı çok beğendim


 6. Evet cidden çok güzel☺☺


 7. Ya abi ben futbol için başka okula gitim diye kız benlen küstü ne yapmalıyım kız beni görmek isetmiyor ne yapmaliyim


 8. Salla gitsin


 9. İyi gisiyorduda ben mektıbu yazılm kişinin yerine koydum kendimi ve mektubun bütün büyüsünü bozan o paragraftan sonra yazılanların hiçbir anşamı olmuyor inandırıcılığını yitiriyor.neresi mi hani siyorua ben sana benzemeye çakışacağım senin gibi birine shşp olamadım ama senin gibi olacağım sen olacağım diyor.ve bundan sonrqkimbölümlerde de seni unutacağım hattırlamayacağım mümkün oldukça unutucam herşeyini diyor.şimdi hem onun gibi olmk isteyip te sonra onunla ilgili herşeyi unutmak unutmaya çalışmak biraz çelişkili olmuş diye düşündüm ben.bitti


 10. Zorunlu ama aşk dolu bi ayrılık


 11. Sevgilim bana cvp vermiyor nedenini bilmediğim halde


12 SonuncuSonuncu

Bu Konu için Etiketler

Sevgiliye Veda Mektubu Örnekleri ( Veda Mektubu Örnekleri ) Yer İstanbul , 34, TR incelenme 367271 kişi oylama: 4.5 / 5

Powered by vBulletin™Copyright © 2018 vBulletin Solutions, Inc.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1

Yukarı Fırlat

367271
İzlenme